Stwórz nową listę zakupową

Aktualne oferty pracy

Specjalista ds. kontaktu z klientem

Parametry oferty

  • UMOWA O PRACĘ: 4 000‐6 000  brutto / mies.
  • KONTRAKT B2B: 5 000‐7 000  netto (+ VAT) / mies.
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zapytań od klientów carbonzorro.com (przez telefon, mail, czat) o parametry techniczne, dostępność, status zamówienia, dodatkowe dokumenty etc.
  • pomoc w doborze produktów oferowanych przez carbonzorro.com
  • kontakt z kurierami, magazynem, dostawcami odnośnie zamówień
  • koordynowanie zwrotów i reklamacji
  • systematyzowanie wiedzy o produktach na naszych blogach i w mediach społecznościowych

Nasze wymagania

  • uczciwość, sumienność, dbałość, komunikatywność i chęć uczenia się
  • znajomość podstawowych zagadnień technicznych związanych z ofertą carbonzorro.com
  • znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość podstawowych narzędzi do pracy w internecie
  • preferowany Status Studenta

To oferujemy

  • przyjemną atmosferę i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach i targach
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • możliwość szybkiego awansu na stanowisko sprzedażowe, techniczne, bądź IT

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres praca@carbonzorro.com

Zaufane Opinie IdoSell
4.74 / 5.00 466 opinii
2020-07-18
Polecam! Szybko i sprawnie. Oczywiście 100% zgodnie z ofertą.
2020-07-26
Wszystko zgodnie z opisem. Szybka realizacja. Polecam.
pixelpixel